Gespecialiseerd, Persoonlijk en Professioneel

Matchpartner is uw gespecialiseerde partner voor werving & selectie, detachering, outplacement en arbeidsmobiliteit in Re-integratie & Verzuim.

Re-integratie & Verzuim vraagt niet alleen professionele deskundigheid maar ook hart voor uw werk. Matchpartner Re-integratie & Verzuim bemiddelt professionals met inlevingsvermogen die aan de hoge eisen van deze sector voldoen.

Re-integratiebureaus, sociale werkvoorzieningen, WERKbedrijf, gemeenten en arbodiensten besteden al jaren de werving & selectie en alle vormen van detachering binnen de sector Re-integratie & Verzuim uit aan Matchpartner.

Wij kennen de werkgevers, materie, ontwikkelingen en mensen en maken zo de beste match tussen vacatures en medewerkers.

Partner voor werkgevers

Matchpartner zorgt al jarenlang voor de perfecte match in de sector Re-integratie & Verzuim. Dat kan alleen door een complete dienstverlening aan te bieden en niet snel tevreden te zijn.
In de afgelopen jaren hebben we een uitgebreid netwerk opgebouwd van werkgevers in Re-integratie & Verzuim en van ervaren professionals. Iedere dag werken we hard aan de vindbaarheid van onze website en vacatures en investeren we in onze relaties. We realiseren ons dat de arbeidsmarkt continu verandert, net als de wervingsmethoden. U kunt erop vertrouwen dat we bij Matchpartner steeds de laatste technieken en instrumenten toepassen.

Partner voor kandidaten

Op het moment dat je een nieuwe stap wilt zetten in je carrière, komt hier veel bij kijken en hangt hier veel van af. Onze selectieprocedure is daarom uiterst zorgvuldig. Vanuit onze ervaring en achtergrond in hetzelfde werkgebied als u, gaan we graag samen het gesprek aan. We luisteren goed naar uw wensen. Alleen zo kunnen we steeds de ideale match maken tussen functie en kandidaat. En dan maakt het geen verschil of u een freelancer of zzp’er bent, of op zoek bent naar een nieuwe interimopdracht of vaste baan.

Arbeidsmobiliteit

In de huidige arbeidsmarkt is arbeidsmobiliteit is een belangrijk speerpunt. Werknemers worden geacht moeiteloos te switchen tussen verschillende functies en sectoren. Dan is het noodzakelijk dat ze daarbij deskundig worden bijgestaan door specialisten in:

  • loopbaanoriëntatie en -advies
  • loopbaancoaching
  • tweedespoortrajecten
  • outplacementtrajecten

Ontdek de toegevoegde waarde van Matchpartner en neem contact op met onze consultants.

Teaser 8
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
E-mail
leon@matchpartner.nl 
Mobiel
06 - 549 688 47

Quote
"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Lees meer...

Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
joost@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 546 537 28

Quote
"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Lees meer...

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
maarten@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 113 084 37

Quote
"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden. Bevlogen omdat ze iedere dag proberen er iets bij te leren. Bescheiden omdat ze doen waar ze voor aangenomen zijn."

Lees meer...

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
stephen@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 449 143 55

Quote
"Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers maken"

Lees meer...

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
E-mail
nina@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 425 630 58

Quote
"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Lees meer...

Marcellina Brouwers

Marcellina Brouwers

Financiële administratie
E-mail
marcellina@matchpartner.nl
Telefoon
071 - 515 05 85
Daniel Petitjean

Daniel Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
daniel@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 547 283 59

Quote
''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)

Lees meer...

Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
michael@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 444 508 04

Quote
“Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Lees meer...

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
joyce@matchpartner.nl  
Telefoon
06 - 263 447 72

Quote
"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt!"

Lees meer...

Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
subeida@matchpartner.nl  
Mobiel
06 111 194 81

Quote
"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."

Lees meer...

Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi-Acharrat

Consultant Zorg
E-mail
hayat@matchpartner.nl  
Mobiel
06 546 388 42

Quote
"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Lees meer...

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
robert@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 336 557 02

Quote
"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Lees meer...

Rick Lugthart

Rick Lugthart

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
rick@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 333 143 76

Quote
"Je toekomst wordt bepaald door wat je vandaag doet, niet door wat je morgen gaat doen"

Lees meer...

Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
kitty@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 535 556 52
Miriam van der Elst

Miriam van der Elst

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
miriam@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 300 489 75
Carin Veders

Carin Veders

Consultant Welzijn
E-mail
carin@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 441 211 50

Quote
"Elke dag leren"

Lees meer...

Jan van Gorkum

Jan van Gorkum

Directeur
E-mail
jan@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 260 944 12

Quote
"Wie met beide benen op de grond blijft staan komt geen stap vooruit"

Lees meer...