Contact

Ervaar de toegevoegde waarde van een gespecialiseerde, persoonlijke en professionele business partner in werving & selectie, detachering en outplacement binnen de Zorg & Welzijn, Re-integratie & Verzuim, Gemeente, Commerciële Arbeidsbemiddeling, Onderwijs en Arbeidsmobiliteit. Neem vandaag nog contact met ons op.

Matchpartner
Boerhaavelaan 4
2334 EN Leiden

Telefoonnummer: 071-51 50 585
Internet: www.matchpartner-reintegratie.nl
E-mail: info@matchpartner.nl  


Kamer van Koophandel: Leiden, 28094751
IBAN: NL 59 ABNA 0494458259
BTW nr.: 8161.84.318.B01

Matchpartner is gecertificeerd NEN 4400-1 en geregistreerd in het Register Normering Arbeid.

Route planner

Locatie
Re-integratie & Verzuim
Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Mobiel : (06) 44 91 43 55
stephen@matchpartner.nl  
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl  
Robert Albeda

Robert Albeda

Mobiel : (06) 33 65 57 02
robert@matchpartner.nl

Angelique Lommen

Angelique Lommen

Mobiel : (06) 58 97 72 98
angelique@matchpartner.nl
Zorg & Welzijn
Maarten de Haan

Maarten de Haan

Mobiel : (06) 11 30 84 37
maarten@matchpartner.nl
Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi-Acharrat

Mobiel : (06) 54 63 88 42
hayat@matchpartner.nl
Joyce Prak

Joyce Prak

Mobiel: (06) 26 34 47 72
joyce@matchpartner.nl
Carin Veders

Carin Veders

Mobiel: (06) 44 12 11 50
carin@matchpartner.nl
Anne Jansen

Anne Jansen

Mobiel : (06) 27 06 28 69
anne@matchpartner.nl
Gemeente
Michael Reijmers

Michael Reijmers

Mobiel: (06) 44 45 08 04
michael@matchpartner.nl  
Daniel Petitjean

Daniel Petitjean

Mobiel: (06) 54 72 83 59
daniel@matchpartner.nl
Joshua Deur

Joshua Deur

Mobiel : (06) 83 43 26 91
joshua@matchpartner.nl  
Floris Maljers

Floris Maljers

Mobiel : (06) 11 11 94 81
floris@matchpartner.nl
Commerciële arbeidsbemiddeling
Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi - Acharrat

Mobiel : (06) 54 63 88 42
hayat@matchpartner.nl  
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl
Arbeidsmobiliteit
Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Mobiel : (06) 53 55 56 52
kitty@matchpartner.nl
Marie Louise Whitlau

Marie Louise Whitlau

Mobiel : (06) 13 56 78 47
marielouise@matchpartner.nl
Onderwijs

Irene Kammers

Mobiel: (06) 40 70 50 94
irene@matchpartner.nl

Wesley Reijnders

Mobiel: (06) 33 31 43 76
wesley@matchpartner.nl  
Bob Kessels

Bob Kessels

Mobiel: (06) 10 29 91 68
bob@matchpartner.nl

Algemeen
Leon Brouwers

Leon Brouwers (Directeur)

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl  
Joost van Dieën

Joost van Dieën (Financiële Administratie)

Mobiel : (06) 54 65 37 28
joost@matchpartner.nl

Martin van der Meer

Mobiel : (06) 30 84 86 11
martin@matchpartner.nl